Park Inn by Radisson Krakow Hotel

Ul. Monte Cassino 2 –  PL-30337 –  Kraków –  Polska –  +48 (12) 375 55 55

Znajdź i zarezerwuj

is out of Service

The find and book service is temporarily unavailable.
We apologize for the inconvenience due to this.
Please visit Explore hotels to find our hotels.


1
1
0
Rodzaj ceny
WIĘCEJ OPCJI

Less Options
Rezerwuj teraz


Obóz Auschwitz Birkenau

Obóz Auschwitz Birkenau uznawany jest za symbol terroru, ludobójstwa oraz Szoah. Jest to miejsce, które powienien zobaczyć każdy człowiek by poznać prawdziwą historię.

Został utworzony w połowie 1940 przez Niemców na przedmieściach Oświęcimia. Głównym powodem, dla którego utworzono obóz była zwiększająca się liczba aresztowanych Polaków i przepełniające się więzienia. Z założenia miał to być jeden z kolejnych z obozów koncentracyjnych, które były tworzone przez nazistów od początku lat trzydziestych. Przez 4 i pół roku istnienia obozu zginęło w nim przeszło 1 milion ludzi. W więszkości byli to żydowscy mężczyźni, kobiety i dzieci.  Auschwitz I, stanowiący główną część placówki zachował się w niemalże w takim stanie, gdy opuszczali go naziści. W barakach zorganizowano ekspozycje dotyczące obozowego życia i zagłady więźniów.

Wybierz Park Inn by Radisson Krakow
Wybierając hotel w Krakowie, nie szukaj zbyt daleko. Nasz hotel zapewni Ci komfort jakiego potrzebujesz. Po zwiedzaniu Muzeum Auschwitz Birkenau goście mogą odpocząć w komfortowo wyposażonych pokojach lub zrelaksować się w saunie. Oświęcim znajduje się w odległości ok. 65 km od Krakowa.© 2015 The Carlson Rezidor Hotel Group. All rights reserved.

沪ICP备1404179