Park Inn by Radisson Krakow Hotel

Ul. Monte Cassino 2 –  PL-30337 –  Kraków –  Polska –  +48 (12) 375 55 55
 

Znajdź i zarezerwuj

is out of Service

The find and book service is temporarily unavailable.
We apologize for the inconvenience due to this.
Please visit Explore hotels to find our hotels.


1
1
0
Rodzaj ceny
WIĘCEJ OPCJI

Less Options
Rezerwuj teraz


Nocne życie Krakowa

Jak w każdym dużym europejskim mieście nocne życie Krakowa ma wiele twarzy. Bez względu na Twoje upodobania – czy będzie to muzyka na żywo, kluby, czy po prostu elegancka kolacja – w Krakowie zawsze znajdziesz coś dla siebie.

Po udanym wieczorze z pewnością udasz się na odpoczynek do usytuowanego w samym centrum hotelu Park Inn by Radisson Kraków Hotel. Hotel Park Inn by Radisson Kraków Hotel – ze wszystkimi atrakcjami wokół, życiem nocnym i świetnymi miejscami na zakupy w Krakowie na wyciągnięcie ręki – to doskonała baza wypadowa podczas wizyty w mieście.

Bary w Krakowie
Turyści zwiedzający Kraków zgadzają się zawsze co do jednego – tutaj nigdy nie brakuje miejsc, do których możesz pójść na piwo, drinka lub coś mocniejszego. Życie nocne Krakowa odpowiada wszelkim gustom – od cichych barów idealnych na spotkania towarzyskie i rozmowy z miejscowymi po kluby taneczne otwarte do późnej nocy.

Aby zasmakować w krakowskim nocnym życiu, odwiedź wyrafinowany klub Baccarat, usytuowany w piwnicznych murach gdzie możesz bawić się tak dobrze, że nie wyjdziesz aż do rana. Również na Starym Mieście – które jest centrum życia nocnego w Krakowie – można zajrzeć do kilku nowych knajpek.

Aby zasmakować czegoś innego, udaj się na Kazimierz, do żydowskiej dzielnicy Krakowa. Bar Singer przetrwał próbę czasu, ciesząc dzisiaj oczy wystrojem w stylu vintage décor z porozstawianymi gdzieniegdzie starymi maszynami do szycia. To miejsce oraz wiele innych barów Kazimierza pozwalają turystom poczuć atmosferę prawdziwego krakowskiego nocnego życia.

Odpocznij po szalonej nocy w hotelu Park Inn by Radisson Kraków Hotel
Po rundzie po krakowskich restauracjach i barach turyści znajdą komfortowe zakwaterowanie w hotelu Park Inn by Radisson Kraków Hotel. Po całonocnej zabawie w Krakowie obudzisz się wypoczęty w jednym ze 150 nowoczesnych pokoi.© 2015 The Carlson Rezidor Hotel Group. All rights reserved.

沪ICP备1404179