Park Inn by Radisson Krakow Hotel

Ul. Monte Cassino 2 –  PL-30337 –  Kraków –  Polska –  +48 (12) 375 55 55

Znajdź i zarezerwuj

is out of Service

The find and book service is temporarily unavailable.
We apologize for the inconvenience due to this.
Please visit Explore hotels to find our hotels.


1
1
0
Rodzaj ceny
WIĘCEJ OPCJI

Less Options
Rezerwuj teraz


Zakupy w Krakowie

Chociaż w grodzie Kraka można wydawać pieniądze w wielu eleganckich miejscach, zakupy w Krakowie słyną głównie z możliwości znalezienia nietypowych ubrań oraz tradycyjnych produktów spożywczych i alkoholi. Wybierz się na zakupy w Krakowie, a na pewno do Twoich rąk trafi jedyny w swoim rodzaju upominek czy pamiątka.

Kiedy już zapełnisz swoje torby krakowskimi czekoladkami, rękodziełem i lokalnymi wyrobami, a także orginalnymi ubraniami, odpocznij w hotelu Park Inn by Radisson Kraków Hotel. Zakwaterowanie w sercu miasta – w hotelu Park Inn by Radisson Kraków Hotel to świetny wybór, aby wybrać się na zakupy lub poznać smak tętniącego życiem Krakowa.

Miejsca na zakupy w Krakowie
Dla tych osób, które chcą poznać prawdziwy smak Krakowa, idealne będą zakupy w Krakowskiej Fabryce Czekolady lub w Carmello.Tradycyjnymi czekoladkami i innymi słodyczami turyści będą mogli obdarować rodzinę i znajomych po powrocie do domu, pod warunkiem, że coś jeszcze zostanie w kieszeniach.

Wybierając się na zakupy w Krakowie w poszukiwaniu oldschoolowych ubrań i rękodzieła trzeba wybrać się na spacer ulicami jednej z dwóch największych dzielnic – Starego Miasta lub Kazimierza. Te rejony przyciągają wielu miejscowych artystów i rzemieślników, dzięki czemu może udać Ci się znaleźć coś naprawdę jedynego w swoim rodzaju.

Aby wybrać się na zakupy markowe w Krakowie, najlepszym miejscem jest Galeria Krakowska. Usytuowana w sercu Starego Miasta Galeria mieści 270 sklepów, w tym sklepy ulubionych międzynarodowych marek, takich jak Levi's, Zara, H&M i Pierre Cardin.

Po zakupach zrelaksuj się w hotelu Park Inn by Radisson Kraków Hotel
Goście zmęczeni po całym dniu zakupów w krakowskich domach handlowych, galeriach i butikach odnajdą spokój i relaks w hotelu Park Inn by Radisson Kraków Hotel.W jednym z przytulnych 152 pokoi i apartamentów tego krakowskiego hotelu, nabiorą sił przed kolejnym dniem poznawania historycznego Krakowa.© 2015 The Carlson Rezidor Hotel Group. All rights reserved.

沪ICP备1404179