Park Inn by Radisson Krakow Hotel

Ul. Monte Cassino 2 –  PL-30337 –  Kraków –  Polska –  +48 (12) 375 55 55

Znajdź i zarezerwuj

is out of Service

The find and book service is temporarily unavailable.
We apologize for the inconvenience due to this.
Please visit Explore hotels to find our hotels.


1
1
0
Rodzaj ceny
WIĘCEJ OPCJI

Less Options
Rezerwuj teraz


Stare Miasto - Kraków

Krakowskie Stare Miasto to zazwyczaj pierwsze miejsce wizyty podczas pobytu w mieście. Wyróżniająca się architektura Starego Miasta została odnowiona po zaniedbaniach w czasach komunistycznych, usunięto wiele sadzy przemysłowej, która pokryła miasto w tych czasach. Gotyckie kościoły i olbrzymi Rynek Główny (krakowski Stary Rynek) to obowiązkowe punkty zwiedzania miasta.

Stare Miasto w Krakowie to jednak nie tylko sama historia – w okolicznych uliczkach i alejkach powstało wiele barów, restauracji i klubów muzycznych. Atmosfera w takich restauracjach jak Wentzl, znajdujących się nad Rynkiem Głównym, czy klubach nocnych, takich jak Cien jest niezwykła – miejsca te hołubią swoją lokalizację i jednocześnie dodają nutkę nowoczesności Staremu Miastu.

Zwiedzanie Starego Miasta w Krakowie
Centralną częścią Starego Miasta w Krakowie jest Rynek Główny, największy średniowieczny rynek w Europie. Krakowski Rynek obfituje w wiele neoklasycznych budynków i jest zdominowany przez Bazylikę Mariacką i Sukiennice. Zamek na Wawelu, w przeszłości siedziba polskiej rodziny królewskiej, również znajduje się nieopodal Starego Miasta i zaprasza zwiedzających.

Inne miejsca, które warto obejrzeć w Starym Mieście w Krakowie, to Collegium Maius, najstarszy w Polsce budynek uniwersytecki, pochodzący z XV wieku. Wieża Ratusza Miejskiego oraz kościół NMP przyciągają również wielu turystów, tak jak i Muzeum Narodowe.

Wypoczynek w hotelu Park Inn by Radisson Kraków
Zaledwie piętnaście minut spacerem dzieli Wawel od naszego hotelu, a dwadzieścia minut zajmuje przejście z Rynku Głównego na Starym Mieście w Krakowie. Nasz hotel na Starym Mieście w Krakowie to wspaniałe miejsce na pobyt w czasie wycieczki do Krakowa. Zapraszamy do jednego z naszych 152 pokojów i 10 apartamentów oraz restauracji, sauny i centrum fitness – wszystko, czego potrzebujesz, aby zrelaksować się po całodniowym zwiedzaniu.© 2015 The Carlson Rezidor Hotel Group. All rights reserved.

沪ICP备1404179