Park Inn by Radisson Krakow Hotel

Ul. Monte Cassino 2 –  PL-30337 –  Kraków –  Polska –  +48 (12) 375 55 55

Znajdź i zarezerwuj

is out of Service

The find and book service is temporarily unavailable.
We apologize for the inconvenience due to this.
Please visit Explore hotels to find our hotels.


1
1
0
Rodzaj ceny
WIĘCEJ OPCJI

Less Options
Rezerwuj teraz


Wawel

Zamek Wawel w Krakowie spoczywa na szczycie wzgórza Wawel, na lewym brzegu Wisły, obok Katedry wawelskiej. Ten pełen historii zamek był w przeszłości siedzibą polskiej rodziny królewskiej, armii austro-węgierskiej oraz nazistowskiego namiestnika w czasie II wojny światowej.

Zamek Wawel jest aktualnie siedzibą najlepszych krakowskich muzeów i znajduje się bardzo blisko hotelu Park Inn by Radisson Kraków Hotel.

Wystawa na Wawelu
Zamek Wawel obfituje w wiele miejsc, które odwiedzający muszą obowiązkowo zobaczyć. Proponujemy najpierw obejrzeć sale zamkowe, w których – pośród bogatych mebli wybranych ze starych kolekcji – znajdują się wyśmienite gobeliny z czasów Zygmunta Starego. Osoby zainteresowane historią wojskową powinny obejrzeć wystawy skarbca i zbrojowni, wśród których można odnaleźć zdobione miecze i inne elementy wyposażenia do walki z tamtych czasów.

W muzeum znajduje się również wystawa pokazująca rozwój zamku Wawel oraz miasta na przestrzeni wieków. Można tam podziwiać model zamku Wawel sprzed czasu inwazji Austriaków w 1795 roku oraz dokumentację wielu dekad działań archeologicznych przeprowadzanych na wzgórzach.

Wawel jest otwarty dla zwiedzających codziennie, od 6:00 do 17:00. Kasy biletowe znajdują się w centrum dla zwiedzających na zamku. Większość biletów sprzedaje się dla zwiedzających indywidualnie, bez przewodnika, ale prywatne apartamenty królewskie na Zamku wawelskim można podziwiać wyłącznie z przewodnikiem polsko- lub anglo-języcznym, co oferowane jest w cenie biletu.

Pobyt w hotelu Park Inn by Radisson Kraków Hotel
Hotel Park Inn Kraków jest idealnie usytuowany dla osób pragnących zwiedzić starsze części miasta, w tym Zamek Wawel oraz Rynek Główny w Krakowie. Dzięki lokalizacji hotelu w centrum miasta, zamek oraz inne atrakcje, takie jak dzielnica żydowska, Kazimierz, są na wyciągnięcie ręki.

Hotel Park Inn Kraków, oferujący 152 pokoje i 10 apartamentów oraz restaurację, parking i centrum fitness, jest wyjątkową bazą turystyczną na Twoje wakacje w Krakowie.

Zarezerwuj pobyt w hotelu Park Inn by Radisson Kraków Hotel już teraz.
© 2015 The Carlson Rezidor Hotel Group. All rights reserved.

沪ICP备1404179