Park Inn by Radisson Krakow Hotel

Ul. Monte Cassino 2 –  PL-30337 –  Kraków –  Polska –  +48 (12) 375 55 55

Znajdź i zarezerwuj

is out of Service

The find and book service is temporarily unavailable.
We apologize for the inconvenience due to this.
Please visit Explore hotels to find our hotels.


1
1
0
Rodzaj ceny
WIĘCEJ OPCJI

Less Options
Rezerwuj teraz


Wieliczka – Kopalnia Soli

Będąc w Krakowie należy wybrać się na wycieczkę do oddalonej zaledwie o 11 km Kopalnia Soli w Wieliczce.  Liczy ona ponad 700 lat i jest jednocześnie najstarszym polskim przedsiębiorstwem. Ponadto jest jednym z najcenniejszych zabytków polskiej kultury. Rocznie odwiedzają ją miliony turystów z całego świata.

Kopalnia Soli „Wieliczka”  została uznana za jeden z dwunastu obiektów Listy Światowego Dziedzictwa Kulturalnego i Przyrodniczego UNESCO. To co świadczy o jej unikalności to połączenie wielowiekowej tradycji z nowoczesnością, kilkusetletniej historii z podziemnym miastem z rozbudowaną infrastrukturą. Kopalnia Soli w Wieliczce jest dorobkiem kilkudziesięciu pokoleń górników, pomnikiem historii Polski oraz całego narodu polskiego.
    
Zrób sobię przerwę w hotelu Park Inn by Radisson Krakow.
30 min to średni czas dojazdu z naszego hotelu do Kopalni Soli w Wieliczce. Wybierz hotel Park Inn by Radisson Krakow jako idealne miejsce aby odpocząć po zwiedzaniu oddalonej zaledwie o kilkanaście km Wieliczki. Zatrzymaj się w jednym z naszych przytulnych i kolorowych pokoi. Skorzystaj z restauracji, sauny lub centrum fitness – wszystkiego co potrzebne po dniu pełnym zwiedzania.© 2015 The Carlson Rezidor Hotel Group. All rights reserved.

沪ICP备1404179