Park Inn by Radisson Krakow Hotel

Ul. Monte Cassino 2 –  PL-30337 –  Kraków –  Polska –  +48 (12) 375 55 55

Znajdź i zarezerwuj

is out of Service

The find and book service is temporarily unavailable.
We apologize for the inconvenience due to this.
Please visit Explore hotels to find our hotels.


1
1
0
Rodzaj ceny
WIĘCEJ OPCJI

Less Options
Rezerwuj teraz


Wisła

Rzeka Wisła to najdłuższa i najważniejsza rzeka w Polsce, płynąca przez Kraków aż do jej końca, czyli Zatoki Gdańskiej. Przez wiele stuleci Wisła była głównym szlakiem handlowym w kraju, przepływającym przez wiele polskich miast, w tym przez stolicę, Warszawę oraz port w Gdańsku.

Wisła płynie obok takich atrakcji jak Wawel, byłej siedziby polskiej rodziny królewskiej, oraz krakowskich klasztorów benedyktyńskich. Możesz zarezerwować rejsy po rzece, które pozwolą Ci odkryć Kraków z wygodnego miejsca na dobrze wyposażonej łodzi, podczas pobytu w naszym hotelu znajdującym się nieopodal Wisły.

Rejs po Wiśle
Wiele firm oferuje rejsy po Wiśle trwające od 30 do 60 minut. Pozwalają one na zwiedzanie miasta z innej perspektywy niż w przypadku spaceru po mieście. Zwiedzający mogą wybrać rejs szybkimi gondolami lub wolniejszy rejs dwupokładowym statkiem wyposażonym w napoje i przekąski.

Dostępne są również dłuższe wycieczki Wisłą do Opactwa Benedyktyńskiego w Tyńcu. Opactwo zostało założone przez Kazimierza Odnowiciela w 1044 roku i jest popularną atrakcją turystyczną.

Zatrzymaj się blisko Wisły w hotelu Park Inn by Radisson Kraków Hotel
Jeśli chcesz zaczerpnąć jak najwięcej korzyści ze swojej wycieczki do Krakowa, wybierz pobyt w hotelu Park Inn. Hotel ten znajduje się w centrum miasta, kilka kroków od Wisły. Z tego miejsca zwiedzający mogą spacerować nad brzegiem Wisły i badać historyczny obszar Starego Miasta w Krakowie.

Hotel Park Inn Kraków, posiadający 152 pokoje, 10 apartamentów i restaurację, może zapewnić Tobie bardzo wygodne i dogodne zakwaterowanie w Krakowie, z którego można ruszyć na zwiedzanie miasta.© 2015 The Carlson Rezidor Hotel Group. All rights reserved.

沪ICP备1404179