Park Inn by Radisson Krakow Hotel

Ul. Monte Cassino 2 PL-30337 Kraków Polska +48 (12) 375 55 55
Data zameldowania
Data wymeldowania
Pokoje
1
Dorośli
Dzieci

Wisła

Dosłownie kilkadziesiąt metrów od naszego hotelu są słynne Bulwary Wiślane, miejsce szczególnie popularne wśród osób uprawiających jogging, jeżdżących na rowerze czy chcących wybrać się na spacer. Bulwary są położone wzdłuż brzegu najdłuższej polskiej rzeki, Wisły. Płynie ona obok takich atrakcji, jak Wawel czy klasztor w Tyńcu.

Dla zainteresowanych, istnieje możliwość organizacji rejsu rzeką. Spośród wielu statków można wybrać rejs szybkimi gondolami lub wolniejszy rejs dwupokładowym statkiem wyposażonym w napoje i przekąski. Czas wycieczki zależy od wybranego modułu – niektóre firmy oferują dłuższe wycieczki na przykład do Opactwa Benedyktyńskiego w Tyńcu, które jest znaną atrakcją turystyczną regionu.

Zatrzymaj się blisko Wisły w hotelu Park Inn by Radisson Kraków Hotel
Jeśli chcesz zaczerpnąć jak najwięcej korzyści ze swojej wycieczki do Krakowa, wybierz pobyt w hotelu Park Inn. Hotel ten znajduje się w centrum miasta, kilka kroków od Wisły. Z tego miejsca zwiedzający mogą spacerować nad brzegiem Wisły i badać historyczny obszar Starego Miasta w Krakowie.

Hotel Park Inn Kraków, posiadający 152 pokoje, 10 apartamentów i restaurację, może zapewnić Tobie bardzo wygodne i dogodne zakwaterowanie w Krakowie, z którego można ruszyć na zwiedzanie miasta.