Park Inn by Radisson Krakow Hotel

Ul. Monte Cassino 2 PL-30337 Kraków Polska +48 (12) 375 55 55
X

You can search by....


City, State

Country

Address

Hotel Name

Zip or Postal Code

... and more. Keep typing to refine search.

Go #runinn

Witamy na stronie tras sportowych #runinn Park Inn by Radisson Kraków
Trasy #runinn są przeznaczone dla wszystkich tych gości, którzy cenią sobie aktywny tryb życia. Specjalnie dla nich przygotowaliśmy 4 trasy biegowo-rowerowe. Każda z nich zaczyna się i kończy w naszym hotelu.

Trasy zostały zaplanowane z myślą o wszystkich tych, którzy mimo wyjazdu chcą utrzymać formę i kondycję. Spejclanie dla nich znaleźliśmy, sprawdziliśmy i zapisaliśmy najlepsze tereny do biegania, chodzenia czy jazdy na rowerze.

Kraków jest miastem szczególnie ukochanym przez rowerzystów. Zarówno na Starym Mieście, jak i poza tym obszarem jest mnóstwo ciekawych zakątków, któ®e można eksplorowac na rowerze. Warto spróbować wybrać się chociażby na Bulwary iślane w kierunku Wawelu, na dłuższa wycieczkę na tereny socrealistycznej Nowej Huty czy prześliczne okolice Zakrzówka.

Zapraszamy do zapoznania się z czterema wariantami:

Trasa Różowa
Trasa Pomarańczowa
Trasa Niebieska
Trasa Turkusowa
Mapka z opisem tras

W celu uzyskania dodatkowych szczegółów prosimy o kontat z recepcją hotelu.

WAŻNE:
Park Inn by Radisson Kraków oferuje trasy biegowo-rowerowe #runinn z przeznaczeniem dla gości – i nie gwarantuje bezpieczestwa wskazanych tras. Goście korzystający z wyznaczonych tras #runinn biorą pełną odpowiedzialność za potencjalne wypadki podczas uprawiania sportu i szkody na zdrowiu

Prosimy o konsultacje z lekarzem lub fizjoterapeutą przed rozpoczęciem ćwiczeń.